דניאל קיי תכשיטים לנשים

טבעות עם הקדשה – להצהרת כוונות

טבעות עם הקדשה ndash; להצהרת כוונות

אתה רוצה לקחת את הקשר שלכם צעד קדימה, מעבר למגורים משותפים, או אפילו אירוסין ndash; רק שכרגע העיתוי לחתונה הוא אולי פחות מתאים. אז בכדי להצהיר כוונה, במקרים רבים, מומלץ לצרף גם מתנה. טבעות עם הקדשה יכולות להוות כמתנה מושלמת להצהרה מהסוג הזה. כל שאתה צריך לעשות זה לקנות טבעת מתאימה, לחשוב על הקדשה מרגשת המעבירה את המסר בצורה הטובה ביותר, ולהעניק לה את המתנהnbsp; המושלמת. זה אומנם נכון, שטבעת בדרך כלל מתקשרת עם הצעת נישואים, אבל אם זאת בכל מקרה הכוונה שלך, אתה יכול להתייחס לזה, כמו קדם אירוע להצעת הנישואים האמתית, אשר תבוא מאוחר יותר.nbsp;

ליום נישואין

nbsp;כשאתם חוגגים יום נישואין משמעותי ndash; 10, 20 או אפילו 30 שנה, זה בדיוק הזמן, להפתיע אותה במתנה מרגשת, ומלאת כוונה ואהבה ndash; לפעמים אחרי כל כך הרבה שנים ביחד, כל אחד מבני הזוג יכול להרגיש כמובן מאליו בקשר, ומחווה ייחודית, גם אם היא קטנה, יכולה להיות לתרום תרומה גדולה להמשך הקשר. מתנה מרגשת, ייחודית ומלאת כוונה כמו טבעות עם הקדשה, היא מתנה אשר תצהיר על כוונה, שגם אחרי הרבה שנים, אתה עדיין חושב עליה, אוהב אותה ומעריך אותה ndash; לכן, בחרת להשקיע במתנה, הן בבחירת הטבעת, והן בחריטה של ההקדשה המתאימה.

לאימא

אימא חוגגת יום הולדת, הדרך הטובה ביותר, להראות לה הערכה על כל מה שהיא עשתה בשבילכם, הילדים שלה, וכמובן, להצהיר על אהבה אינסופית, היא ע”י מתן המתנה המתאימה – טבעות עם הקדשה יכולות להיות אידיאליות לאותה המטרה. בחרו לה טבעת איכותית ונוחה על האצבע, חשבו על הקדשה מרגשת ומתאימה, ותוכלו להעניק לה מתנה שתגרום לה להתרגשות גדולה, ולרגע של אושר אמתי.

nbsp;