כללי

מספר כללי ברזל בבחירת צמיד לגבר

את מתלבטת מה לקנות לחבר ליום הולדת? כבר נמאס לך מהמתנות השיגרתיות

nbsp;

מספר כללי ברזל בבחירת צמיד לגבר
את מתלבטת מה לקנות לחבר ליום הולדת? כבר נמאס לך מהמתנות השיגרתיות כמו חולצה או שעונים? מתאים לך לגוון? האם חשבת לקנות לו תכשיט? אל תפסלי את הרעיון על הסף. יכול להיות שתופתעי לגלות שדווקא הגבר שלך, זה שחשבת שהוא כזה גברי, נהנה להסתובב עם צמיד לגבר או עגיל מסוגנן.
מה שהתחיל כטיפטוף הפך כבר מזמן לאופנה וחנויות רבות ואתרים ברשת, מציעים מגוון רחב של תכשיטים המיועדים לגברים באופן ספציפי. החל מתכשיטים מסורתיים כמו חפתים, דרך שעונים ושרשראות וכלה בתכשיטים שעד לאחרונה נתפשו כמעוז הנשיות העגילים והצמידים לגבר.
אם הצלחנו לשכנע אותך לשקול לקנות לגבר שלך במתנה צמיד לגבר או תכשיט אחר, ריכזנו בעבורך מספר כללי ברזל שאם רק תקפידי עליהם, תוכלי להפתיע את הגבר שלך בתכשיט מהממם:
א.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; אל תשני אותו! גם אם את חושבת שהרעיון שלnbsp;צמיד לגברnbsp;יראה עליו פשוט מושלם, אם בן הזוג שלך לא ירגיש בנוח עם צמיד לגבר על היד, חבל על הזמן. אין טעם להשקיע ולרכוש צמיד לגבר יוקרתי ויפה אם הוא לא יענוד אותו כי לא נוח לו התחושה על היד.
ב.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; התדמית הגברית. יגעת וחיפשת והחלטת שהרעיון של צמיד לגבר זה מה שהכי יתאים לו. אלא שלגברים ככלל חשובה מאד התדמית הגברית שלהם. יכול להיות שאת חושבת שזה מקסים, אבל האם יכול להיות שהתכשיט שמצאת יפגע לו בתדמית הגברית שלו?
ג.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; גוון עור. במיוחד אם את מחפשת צמיד לגבר, חשוב שתתאימי את הצמיד לגוון העור שלו. צמיד לגבר העשוי פלטינה, כסף או זהב מתאים לגוון עור בהיר.nbsp;צמיד לגברnbsp;העשוי נחושת או זהב צהוב, יתאימו לגבר בעל גוון עור כהה יותר.
תכשיטים לגבר הם תמיד רעיון מקורי ומיוחד למתנה נהדרת. רק חשוב שתפעילי שיקול דעת בבחירת התכשיט המתאים לו ביותר. אם תבחרי נכון, הגבר שלך יזכה במתנה מיוחדת. מתנה אשר תשמש אותו לאורך שנים. כזאת שהוא לא רק שלא יוריד מהיד אלא גם ישוויץ בה לכל החברים.