כללי

צמיד לגבר – להשוויץ עם התכשיט

צמיד לגבר להשוויץ עם התכשיט

nbsp;

צמיד לגבר ndash; להשוויץ עם התכשיט
נשים רבות בעולם בכלל ובישראל בפרט, בטוחות שלגברים אין מושג ירוק בתכשיטים וגברים רבים בטוחים מצדם שתכשיטים הוא תחום נשי. אם נעשה מדגם קצר ברחוב ונשאל עשרה גברים אקראיים ברחוב על תכשיטים קרוב לוודאי שהתשובות יהיו עגילים, טבעות ושרשראות שהם היו רוצים או קנו במתנה לאישה או לחברה. אבל גם אם כך הוא הדבר ורוב הגברים עדיין חושבים שתכשיטים מיועדים לנשים, האם זה אומר שהגברים עצמם לא ישמחו לקבל תכשיט בתור מתנה? תתפלאו אבל בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת המגמה של עיצוב תכשיטים לגברים. כיום, גם גברים רבים, בכל הגילאים, מתרגשים ומרגישים מוחמאים כאשר אישה מעניקה להםnbsp;צמיד לגברnbsp;או תכשיט לגבר אחר במתנה.
היחס של גברים ונשים לתכשיטים הוא שונה כמובן. לאישה, יש קופסא שלמה של תכשיטים. לגבר, בדרך כלל יש תכשיט אחד או שניים. בדרך כלל מדובר בתכשיט דוגמת צמיד לגבר או תכשיט אחר איתו הגבר מסתובב כל היום. התכשיטים בשביל גברים תפקידם לא בהכרח ליופי כמו סמל לתדמית שלהם, סמל לגבריות שלהם.
לבחור את התכשיט המתאים
משום שרוב הגברים מחזיקים מעט מאד תכשיטים אם בכלל, חשוב להשקיע הרבה מחשבה ותכנון בבחירת התכשיט המתאים. סוג התכשיט זאת אחת הנקודות החשובות שאליה תצטרכי לתת את דעתך. אולי תופתעי לגלות, אבל מגוון האפשרויות הוא עצום. אם החלטת ללכת למשל על האופציה של צמיד לגבר, תוכלי לבחור בין מגוון אפשרויות רחב למדי. צמיד העשוי עור או כזה העשוי כסף או מצופה זהב או פלטינה, כזה המסמל משהו בקבלה או אולי תרצי צמיד לגבר שתרצי לחרוט בתוכו הקדשה. האפשרויות רבות, העיקר שתדעי להתאים את התכשיט המתאים ביותר לגבר שלך, כזה שהוא ישוויץ בו לכל החברים.