כללי

שעון יד הינו פריט אופנה לכל דבר

שעון יד הינו פריט אופנה לכל דבר

nbsp;

שעוני יד לגברים

שעוני יד לגברים הינם פריט אופנתי לכל דבר, והם כבר מזמן לא רק פריט העוזר בארגון זמן. שעוני יד לגברים הם פריט לבוש לכל דבר המעיד על סטטוס חברתי, אופנה ויוקרה. הם יכולים לשוות לאדם מראה יוקרתי, אלגנטי או ספורטיבי. שעוני יד לגברים הם מעין תכשיט גברי, המשדרג את ההופעה הכללית.
מאחר ואנו עונדים את השעון על פרק היד, הוא מועד לפגיעות שונות- רטיבות של מים, מכות קלות וטלטולים.

לכן כדאי לבחור שעון איכותי,nbsp;מבית טוב. כזה שעון שיראה מה השעה כמו שצריך, וגם ישווה מראה ייחודי לעונד אותו. שעוני יד לגברים, מתוצרת איכותית ומיוחדת תוכלו למצוא אצלנו בבית מותגnbsp;NOAMK

NOAMK- תכשיטי גברים
NOAMKnbsp;nbsp;הינה חברה המתמחה ביצור תכשיטי גברים בלבד. תוכלו למצוא אצלנו טבעות נישואין, שעוני יד לגברים, ותכשיטים נוספים שישדרגו את המראה הכללי שלכם. חברת נועם קיי משווקת אך ורק את מותג הבית, שהינו איכותי ביותר, ותוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. בחברתnbsp;NOAMKnbsp;nbsp;התכשיטים מיוצרים מstainlessnbsp; STEELnbsp;nbsp;nbsp;טיטניום וטונגסטן,

אנו לא משלבים בעיצובים שלנו זהב, כסף או יהלומים. מותגnbsp;nbsp;NOAMKnbsp;הינו מותג בינלאומי, ייחודי ביותר. הוא נוצר בשנת 2000 ומאז נמכר בארץ ובארצות הברית בהצלחה רבה.
שעוני יד לגברים מביתnbsp;NOAMK

אצלנו בביתnbsp;NOAMKnbsp;, שעוני יד לגברים מיוצרים ברובם בשוויץ. שעוני יד לגברים מבית נועם קיי, פועלים על מנגנון תנועה וללא סוללות. כך שעוני יד לגברים מבית נועם קיי חוסכים בכאב ראש של השגת סוללה וגם מסייעים בכך לשמירה על איכות הסביבה. בשעוני יד לגברים מבית נועם קיי, זכוכית השעון מיוצרת מספיר קריסטל, ולכן הינה עמידה בפני מכות, ושריטות חזקות.

בניגוד לחברות אחרות המשווקות מוצרים רבים מסוגים שונים, חברת נועם קיי משווקת תכשיטי גברים בלבד. שעוני יד לגבר צריכים לקלוע לטעם הגברים, ולתת הרגשה גברית לעונד אותם, וכך גם תכשיטי גברים רבים נוספים. אצלנו אנו מתמקדים בטעם הגברי, ומייצרים את התכשיטים באופן מחושב שימצא חן בעיני הגברים וייתן את התחושה והמראה המתאימים, אותם כל גבר רוצה.

כאשר תגיעו לבחור שעון יד לגברים מבית נועם קיי, תמצאו דגמים שונים המתאימים לטעם הגברי ולא שעוני יד סתמיים ללא כל ייחוד. כשתגיעו אלינו תקבלו ליווי אישי ומקצועי, ויחד אתכם נבחר אתnbsp;שעון הידnbsp;שיתאים לכם ביותר.