כללי

תכשיטים מילה כל כך יוקרתית

תכשיטים מילה כל כך יוקרתית

nbsp;

תכשיטים.

מילה כל כך יוקרתית, כל כך זוהרת, כל כך עשירה. רוב האנשים שיחשבו על תכשיטים ישייכו אותם אוטומטית לנשים. נשים הרי אוהבות להתקשט, לענוד תכשיטים מסוגים שונים ולהיות מגונדרות ויפות. אך למעשה, יש גם תכשיטים לגברים.

גברים הולכים עם סוגים רבים של תכשיטים: טבעות, שרשראות, שעונים, חפתים, סיכות דש ואפילו עגיל. היום ניתן לראות גברים רבים שעונדים סוגים שונים של תכשיטים. ולא, גבריותם לא מוטלת בספק. להיפך, תכשיטים לגברים מעוצבים במיוחד לגברים, מחזקים את תחושת הגבריות ומעניקים מראה מחודש ועוצמתי לעונד אותם.

nbsp;
מגוון עצום של תכשיטים לגברים

nbsp;
בשוק קיימות חברות רבות ומעצבים רבים מספור העוסקים בעיצוב תכשיטים לגברים. ניתן למצוא תכשיטים לגברים בכל צורה ובכל סוג. כך תמצאו תכשיטים ממתכות כגון זהב וכסף, תכשיטים המשלבים אבני חן ואבנים יקרות, ת

כשיטים מעור ועוד רבים אחרים. אנו רוצים להציג בפניכם נישה חדשה ומעניינת במיוחד של תכשיטים לגברים: התכשיטים של נועם קיי.
nbsp;
נועם קיי – לא סתם תכשיטים
nbsp;
נועם קיי הינה חברה אשר הוקמה בשנת 2000 בישראל. כיום החברה משווקת את מוצריה גם לארצות הברית וידועה בשל איכותם הגבוהה של התכשיטים, החומרים המצויינים מהם התכשיטים מורכבים והיופי הייחודי שלהם. חברת נועם קיי מציעה שתי קולקציות עיקריות: קולקציית הטבעות וקולקציית השעונים. כל התכשיטים לגברים שאנו מייצרים עשויים בקפידה תחת פיקוח הדוק ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. אנו מציעים אחריות על השעונים היוקרתיים שלנו למשך שנים עשר חודשים.
nbsp;
תכשיטים לגבריםnbsp;של נועם קיי
nbsp;
התכשיטים שלנו עשויים משני חומרים מעולים: טיטניום וטונגסטן.

תכשיטים לגברים שאנו מייצרים אינם מחלידים ואינם מתקלקלים מפני שהם מיוצרים מפלדת אל-חלד. ניתן להוסיף אבני חן לטבעות, וליצור מראה מיוחד במינו על פי טעם אישי. השעונים שלנו מיוצרים בשוויץ, ובהתאם לכך הם ברמה גבוהה במיוחד.

אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים הנשמרים

לאורך זמן בצורה מושלמת, ועל כן השעונים שלנו עשויים מזכוכית ספיר קריסטל. זכוכית מיוחדת זו הינה זכוכית עמידה בפני שריטות ומונעת השתקפות. זכוכית ספיר קריסטל תאפשר לך חוויה מדהימה של שימוש בשעון. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתנסות,

ותראו שלא תוכלו להשאיר את התכשיטים שלנו בחנות