כללי

תליונים לגברים סמל סטטוס גברי

תליונים לגברים- תלוי על שרשרת
nbsp;
תליונים לגברים- סמל סטאטוס גברי

משחר ההיסטוריה האנושית החברה מושתתת על ערכי הגבריות. מכאן שהשאיפה התמידית היא לכוח, שליטה והצלחה. זאת גם הסיבה כי במשך שנים רבות, תחום התכשיטים לגברים ו-nbsp;תליונים לגבריםnbsp;בפרט, היה שולי וכמעט לא קיים. תכשיטים נתפסו בעיניי החברה כעדינים, יפים ושבירים, מה שסתר את הדעה הרווחת לגביי שייכותם לכל מה שגברי ומייצג גבריות. כיום עם כניסתם של חומרים אחרים לתחום התכשיטנות ניתן למצוא בNOAMKיותר ויותר תכשיטים לגברים, בין השאר גם לא מעט סוגיnbsp;תליונים לגברים.
nbsp;
תליונים לגברים- טיטניום ויתרונותיו

מתכת הטיטניום מוכרת מהיותה חלק מרכיבי מטוסי הקרב. מה שמעיד על חוזקתה הרבה, וכאשר משתמשים בה ליצירת סגסוגת של מתכות מסויים, מייצרים מתכת שהיא קלאסית ליצירתnbsp;תליונים לגברים,nbsp;שכן היא מתכת חזקה וקשיחה שעמידה כמעט בכל פגעי הטבע, כולל פגעי חום ושריטות. כמו כן יתרונה הגדול הוא שהיא היפואלגנית, כך שהיא מתאימה לאנשים עם עור שרגיש למתכות מסויימות (דבר נפוץ גם בקרב הגברים), ולא פחות חשוב היא מתכת קלה ביותר.nbsp;תליונים לגבריםnbsp;נתלים על שרשרת שגם היא בעלת משקל, והשיקול של בחירה במתכת הקלה ביותר לייצורם, משחק תפקיד חשוב בבחירה. כיום רוב חברות ומעצבי התכשיטים הבינו את היתרון היחסי הגלום במתכת הטיטניום והיא נפוצה יותר ויותר.
nbsp;
סוגיnbsp;תליונים לגברים

היופי בתכשיטים לגברים, הוא שכל אחד יכול לשאת עליו את התליון המתאים והמאפיין אותו ביותר. בנוסף אין כל בעיה להחליף את התליון לפי מצב הרוח או האירוע אליו הולכים. קיימים היום תליונים במגוון סוגים, החל מסימני דת כמו מגן דויד, או חי, וכלה באימרות או הקדשות. כל אחד יכול להחור את התליון שמתאים לו ומאפיין אותו באופן הטוב ביותר.
עמית קריסטל הינו המעצב הראשי בחברת נועם קיי NOAMK
nbsp;