NoamK מאז שנת 2000 - רח' סחרוב 19 קניון ערי החוף צמוד לקניון הזהב, ראשון לציון - 03-6736939   |

תכשיטים לגברים נועם קיי NOAMK 

שעון יד הינו פריט אופנה לכל דבר

שעוני יד לגברים


שעוני יד לגברים הינם פריט אופנתי לכל דבר, והם כבר מזמן לא רק פריט העוזר בארגון זמן.

שעוני יד לגברים הם פריט לבוש לכל דבר המעיד על סטטוס חברתי, אופנה ויוקרה

המשך קריאה

שעונים לגברים הם כבר מזמן לא רק פריט העוזר בארגון

שעונים לגברים

שעונים לגברים הם כבר מזמן לא רק פריט העוזר בארגון זמן. שעונים לגברים הפכו לפריט המעיד על סטטוס חברתי, אופנה ויוקרה.

הם יכולים לשוות לאדם מראה יוקרתי, אלגנטי או ספורטיבי. שעונים לגברים הם מעין תכשיט גברי, המשדרג את ההופעה הכללית.


 

המשך קריאה

תכשיט לגבר מותג NK מיוצר בישראל

תכשיט לגבר


תכשיטים, בניגוד למקובל לחשוב, אינם קישוט נשי בלבד. כבר בימים עברו תכשיט לגבר היה דבר מצוי, בעבר נהגו גברים לענוד על עצמם תכשיטים שונים שהעידו על מעמדם או תפקידם.

המשך קריאה

טבעות טונגסטן לגבר טיטניום לגבר

טבעות טונגסטן לגבר טיטניום לגבר

 


לפעמים פשוט נמאס לנו מכל הדברים הרגילים. נמאס לנו לקום כל בוקר לאותה שיגרה משעממת ואפרורית. נמאס לנו ללבוש חליפות לעבודה. נמאס לנו להיראות בדיוק כמו כולם

המשך קריאה

טבעות לגברים נועם קיי תכשיטים לגברים

טבעות לגברים
 
בעבר, טבעת לגבר הייתה לא כל כך נפוצה ולא כל כך מקובלת, ורק מעטים ענדו טבעת לאצבעם. אך היום, בייחוד בעיצובים החדשים של טבעות ובחומרים החדשים שהתגלו במשך השנים ושמהם מייצרים טבעות, טבעות לגבר הפכו הרבה מעבר לתכשיט פשוט, והן משמשות ממש כסמל סטטוס, כאמירה חברתית, ההופכת את הגבר למודרני, מעודכן ומלא חן.

המשך קריאה

טבעת לגבר - במיוחד בשבילכם

טבעת לגבר - במיוחד בשבילכם

 
אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר של טבעות שאנו מציעים לגברים. נשמח להקשיב לרצונותיכם ולציפיותיכם ולהתאים לכם את הטבעת המושלמת
 

המשך קריאה

טבעת. עגולה, מרובעת, עשויה מזהב או כסף.

טבעת מרובעת לגבר

 
טבעת. עגולה, מרובעת, עשויה מזהב או כסף. טבעת סתם ליופי או טבעת נישואין. י


שנו מגוון רחב כל כך של טבעות, ובזה תוכלו להיווכח בכל חנות תכשיטים ממוצעת. טבעות סטנדרטיות ונפוצות, טבעות בעיצוב אישי, טבעות זולות וטבעות יקרות. אבל מה עם טבעת עבור הגבר? טבעת ייחודית אשר תפיץ סבי

המשך קריאה

שעונים זולים לגבר ברור שלא

שעונים זולים לגבר ברור שלאבדור שלנו, נדמה שאי אפשר להסתובב ללא שעון. מרוץ החיים המטורף והג'אגלינג היום יומי שאנו חיים בו מחייב אותנו לחשב כל דקה ודקה ולתכנן את הזמן כראוי. נדמה שכבר התרגלנו ריצה השגרתית שלנו:

המשך קריאה

שעון לגבר לא סתם תכשיט

שעון לגבר לא סתם תכשיט

 

שעון לגבר - לא סתם תכשיט

החיים היום כל כך מהירים, עוברים מהר בקצב משגע ועמוסים בפעילויות רבות.
 

המשך קריאה

שעוני יד לגברים

שעוני יד לגברים
 
שוק השעונים מוצף במגוון רחב של שעונים. שעונים צבעוניים, שעונים שחורים, שעונים פשוטים ושעונים יוקרתיים. שעונים המיוצרים בשוויץ כיאה למסורת המקומית, או שעונים המיוצרים בסין ונמכרים במחיר זול

המשך קריאה

תכשיט לגבר נועם קיי תכשיטים לגברים

תכשיט לגבר 

 
את מסתובבת במסיבה.


המון אנשים מסתובבים סביב הבר, ומנסים להכיר ולפגוש אנשים חדשים. לפתע הוא נכנס. יש בו משהו שונה. שמת לב לזה היטב, מההתחלה, אך עדיין לא הצלחת להבין מה זה. הוא לא כמו כל השאר. יש בו משהו שמשדר גבריות נאה ועוצמה שקטה.

המשך קריאה

תכשיטי גברים - מתנה לגבר שלך

תכשיטי גברים - מתנה לגבר שלך

לחבר שלך יש יום הולדת? אתם חוגגים כמה שנים של נישואים? או שאולי בא לך להפתיע אותו במתנה מיוחדת לכבוד יום האהבה? תכשיטי גברים יכולה להיות מתנה מושלמת לכל גבר. אל תרימו את הגבות

המשך קריאה

תכשיטים מילה כל כך יוקרתית

תכשיטים מילה כל כך יוקרתית

 
תכשיטים.

מילה כל כך יוקרתית, כל כך זוהרת, כל כך עשירה. רוב האנשים שיחשבו על תכשיטים ישייכו אותם אוטומטית לנשים. נשים הרי אוהבות להתקשט, לענוד תכשיטים מסוגים שונים ולהיות מגונדרות ויפות. אך למעשה, יש גם תכשיטים לגברים.

המשך קריאה

גברים ותכשיטים למה גברים עונדים תכשיטים

גברים ותכשיטים למה גברים עונדים תכשיטים

 
ה"גברים" בטבע עונדים תכשיטים
 
כאשר אתם שומעים את המילה "תכשיט", אסוציאציות רבות צפות ועולות בדמיונכם. טבעת, שרשרת, צמיד, עגיל ועוד ועוד. לרוב, המילה תכשיט תופיע בקונוטציה נשית. אבל למה בעצם? הרי אם נסתכל

המשך קריאה

עוד שעונים שעוני יד לגברים

עוד שעונים שעוני יד לגברים


מתנה ראויה יפה ושימושית לגבר יכולה להיות שעון יד. שעוני יד לגברים ישנם במבחר סוגים וסגנונות, אך בדרך כלל גברים אשר עובדים בעבודה חשובה כדוגמת אנשי עסקים או עסקנים חשובים יעדיפו בדרך כלל שעוני יד לגברים בסגנון אלגנטי, שעונים אלו הינם שעונים איכותיים ובדרך כלל עמידים למים.

המשך קריאה

צמידים לגבר – קריטריונים לבחירה

צמידים לגבר – קריטריונים לבחירה
אם אתם מחפשים צמידים לגבר, בין אם זה עבור עצמכם ובין אם זה למתנה, ישנם מספר קריטריונים שמומלץ להכיר טרם בחירת הצמיד ולקחת אותם בחשבון בהליך בחירתו. קריטריונים אלו יסייעו לכם לבחור את הצמידים העונים על הצרכים שלכם מהם בצורה הטובה ביותר ויבטיחו ככל הניתן שתיהנו מהם זמן רב.

המשך קריאה

שעונים לגברים – תיקוני שעונים

שעונים לגברים – תיקוני שעונים
זה לא נעים לגלות שהשעון שלכם התקלקל, בעיקר במידה ומדובר בשעון יוקרתי ואיכותי. אבל לעיתים השד לא כל כך נורא כפי שהוא נראה בהתחלה ומדובר בסך הכול בהחלפת סוללה או עניין דומה. במידה ויש לכם תעודת אחריות על השעון (משהו שחשוב לשים לב אליו, כבר במעמד רכישת שעונים לגברים או שעונים בכלל)

המשך קריאה

תכשיטי גברים – אז כמה זה עולה?

תכשיטי גברים – אז כמה זה עולה?
שוק התכשיטים לגברים הלך וגדל בשנים האחרונות וכיום הסוגים והמבחר של תכשיטי גברים לא נופל מזה של הנשים וגם להם יש את האפשרות לבחור מתוך היצע גדול ומגוון.

המשך קריאה